Oferta dla osób prywatnych

 

W konflikt z prawem może wejść tak naprawdę każdy, nie do końca zdając sobie nawet z tego sprawę – na przykład popełniając wykroczenie odciążone mandatem. Racja nie zawsze stoi jednak po stronie oskarżyciela bądź organu karzącego. W takiej sytuacji można dochodzić sprawiedliwości cywilnej przed sądem. Aby mieć pewność, że wszystko odbywa się jak należy, warto skorzystać ze wsparcia reprezentanta, czyli radcy prawnego.

Sprawy karne – mandatowe i wykroczeniowe

Warszawska Kancelaria Prawna „Legal & Tax” świadczy usługi dla osób indywidualnych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, poszukujących reprezentacji przed sądem z zakresu doradztwa prawnego oraz podatkowego. Nasze usługi obejmują prawo cywilne, z uwzględnieniem takich zagadnień, jak sprawy karne, wykroczeniowe oraz mandatowe, a także zobowiązania umowne, rodzinne i lokatorskie.

Reprezentowanie przed sądami klientów indywidualnych

Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług. Nie tylko doradzamy, ale jesteśmy także obecni na rozprawach cywilnych w roli reprezentanta. Uczestniczymy w mediacjach między stronami, szukając optymalnego rozwiązania sporu dogodnego dla każdej z nich. Stoimy przy kliencie zarówno przed, jak i w trakcie trwania procesu sądowego.

Sprawy wykroczeniowe i mandatowe, obejmujące przepisy cywilne, omawiamy w biurze Kancelarii „Legal & Tax” w Warszawie. Osoby zainteresowane skorzystaniem ze wsparcia zachęcamy do spotkania i omówienia zakresu działań.